Konsultacje indywidualne

Chcesz wiedzieć, w jakich  sytuacjach warto się ze mną skontaktować i umówić się na konsultacje indywidualne?

Najważniejsze jest to, czego Ty potrzebujesz. Nie ma dla mnie ważniejszego wyznacznika.

Zanim się spotkamy, umówię się z Tobą na rozmowę telefoniczną. Dzięki temu będę mogła dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej.

Odpowiem również na wszystkie pytania, które zechcesz mi zadać.

Ta rozmowa jest dla mnie jednym z najważniejszych elementów naszej współpracy, dlatego poświęcę na nią tyle czasu, ile oboje będziemy potrzebować.

Ile czasu trwają zazwyczaj konsultacje indywidualne,

a ile czasu trwa konsultacja ze mną i dlaczego?

Konsultacje indywidualne zazwyczaj są ograniczone limitem czasu maksymalnie do jednej godziny. Wtedy klienci często patrzą na zegarek, zastanawiają się jaki temat jest dla nich najważniejszy. Tłumaczą szybko i wybiórczo. Często okazuje się, że nie zdążyli powiedzieć o czymś naprawdę istotnym. Wybiórcze mówienie powoduje, że osoba, która prowadzi konsultacje, nie ma dokładnego i szczegółowego obrazu sprawy, na której rozwiązaniu naprawdę zależy klientowi. W efekcie sytuacja klienta, zamiast ulec poprawie albo stoi w miejscu, albo się pogarsza.

Aby zapobiec takim sytuacjom, masz możliwość skorzystania maksymalnie z trzech godzin spotkania. Wierzę, że to pozytywnie wpłynie na Twoją swobodę i komfort.

Konsultacje indywidualne

Zastanawiasz się, jak wyglądają konsultacje indywidualne?

Wśród moich klientów znalazły się osoby, którym zależało, by lepiej porozumiewać się:

  • z rodziną,
  • z przyjaciółmi,
  • dziećmi,
  • w środowisku zawodowym
    ( np. ze współpracownikami lub zarządzanym zespołem).

Umów się na konsultacje indywidualne.

Porozmawiajmy o Tobie
Konsultacje indywidualne

Poznaj historie moich klientów

Gościłam również osoby ze środowiska biznesowego, które potrzebowały ustalić, w jakim kierunku pragną rozwijać swoją karierę zawodową. Jedna z moich klientek po spotkaniu ze mną założyła własny biznes, a po kilku miesiącach skontaktowała się ze mną. To wtedy dowiedziałam się, że miała już 3 kluczowych klientów. Czułam dumę, że osiągnęła swój cel i nareszcie mogła poczuć się spełniona.

Konsultacje indywidualne
Konsultacje indywidualne

Inna osoba zdecydowała się zaryzykować i dalszą karierę kontynuować w Holandii. Obejmując przy tym wysokie stanowisko.

Jedna z par (małżeństwo) ubiegała się o awans zawodowy w firmie, w której razem pracowali. Dotarcie do własnych mocnych stron oraz zalet pozwoliło im określić, czym powinni podzielić się z rekruterem. Oboje dostali awans. Dziś mija już 3 rok odkąd ich życie zawodowe nadal się rozwija.

Konsutlacje indywidualne
Konsutlacje indywidualne

Miałam przyjemność pracować z klientami, których celem było  doskonalenie  sztuki  zadawania pytań. Umówili się na konsultacje indywidualne. Podczas spotkań rozwiązywali zadania, a następnie wspólnie omawialiśmy efekty. Ten rodzaj współpracy nie tylko pozwolił zdobyć nową wiedzę z zakresu komunikacji, ale również rozwinąć praktyczne umiejętności. W taki sposób współpracowałam z negocjatorami, trenerami, osobami, które zawodowo zajmują się udzielaniem wsparcia.

Umów się na konsultacje indywidualne.

Porozmawiajmy o Tobie

Zamów nasz newsletter i korzystaj z e-booka. Wpisz e-mail poniżej.

Po wciśnięciu „Zapisz się!” sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą lub katalog spamu, aby potwierdzić subskrypcję. Otwórz link, który został wysłany na wpisany przez Ciebie adres e-mail.