Monika Janicka

Monika Janicka – jedna z nielicznych trenerek komunikacji interpersonalnej, która pracuje z klientami na podstawie autorskiego narzędzia Tematycznych Kart KEKS Polska. Korzystając z jej warsztatów, rozwiniesz kluczowe umiejętności komunikacyjne:

Z

zadawanie pytań,

Z

aktywne słuchanie,

Z

wyrażanie własnego zdania bez obaw przed krytyką i oceną,

Z

wyrażanie własnych spostrzeżeń bez oceniania innych ludzi,

Z

wspierania ludzi, którzy doświadczają trudnych emocji,

Z

studzenia emocji innych ludzi,

Z

dyplomatycznego reagowania na niewygodne zachowania otoczenia,

Z

panowania nad własnymi emocjami w sytuacjach, w których naprawdę trudno zachować cierpliwość.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się z:

N

Coachami i trenerami, dostarczając wiedzy z zakresu zadawania pytań: wspierających, motywujących, prowokacyjnych, o emocje, wartości, przekonania.

N

Negocjatorami, wspierając ich w rozwoju umiejętności aktywnego słuchania i zadawania pytań.

N

Osobami, które pragną rozwijać własne umiejętności komunikacyjne, by lepiej funkcjonować w środowisku zawodowym i/lub prywatnym.

N

Menagerami na różnych szczeblach zawodowych, którzy mimo wieloletnich sukcesów, potrzebują określić swoją prawdziwą misję życiową i zawodową.

N

Psychologami,  dostarczając wiedzy z zakresu prowadzenia warsztatów i treningów grupowych dla osób potrzebujących wsparcia emocjonalnego.

N

Osobami, które świadczą usługi opiekuńcze dla osób starszych, dostarczając im wsparcia oraz wiedzy jak radzić sobie z osobami doświadczającymi: śmierci bliskich, samotności, trudności w kontakcie z rodziną.

Zależy mi, by pobudzić w ludziach odwagę do budowania własnego życia oraz do tego, by każdego dnia samodzielnie odkrywali, co jest dla nich ważne w kontakcie z samym sobą oraz podczas kontaktu z drugim człowiekiem. Każdy z nas nosi w sobie swoją historię. Dla mnie liczy się to, by jak najwięcej osób dostrzegało, jak wiele dobrego mogą zrobić dla siebie i dla innych. Niezależnie od tego, co wydarzyło się w ich życiu do tej pory.

Monika Janicka

autorka projektu KEKS Polska

Konsultacje indywidualne w 2016 roku.

  • Sierpień 38%
  • Wrzesień 84%
  • Październik 84%
  • Listopad 91%

W drugiej połowie 2016 roku przeprowadziła ponad 300 godzin konsultacji indywidualnych, dostarczając klientom wiedzy, wsparcia emocjonalnego, motywacji do dokonywania korzystnych zmian w życiu, odkrywania własnego potencjału.

Monika porównuje dobre relacje do przepisu. Aby kontakt z drugim człowiekiem był źródłem przyjemności, musi składać się z dobrze wyselekcjonowanych składników:

  • kilogram optymizmu,
  • szklanka doświadczenia,
  • pięć łyżek zapału,
  • szczypta wiary,
  • odrobina cierpliwości,

i są efekty!

 

 

 

 

 

 

Trening rozmowy wspierającej

Chcesz doskonalić umiejętność komunikowania się?
Dołącz do grona uczestników warsztatów.

Dołącz

Konsultacje indywidualne

Potrzebujesz wskazówek dotyczących relacji?
Skorzystaj z konsultacji.

Zamów

Zamów nasz newsletter i korzystaj z e-booka. Wpisz e-mail poniżej.

Po wciśnięciu „Zapisz się!” sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą lub katalog spamu, aby potwierdzić subskrypcję. Otwórz link, który został wysłany na wpisany przez Ciebie adres e-mail.